top of page

Shirts die wegglijden

  • Foto van schrijver: VAN Anita EN Emma
    VAN Anita EN Emma
  • 30 sep
  • 2 minuten om te lezen
Over stroeve kledinghangers

Help, mijn shirts glijden elke keer van mijn hanger af!


Je haalt een shirt, dunne trui of top uit de kast en dan glijdt het van de hanger op de grond. Wat irritant!


Om te voorkomen dat dat elke keer gebeurd, kun je speciale kledinghangers gebruiken. Ik vertel je er graag over!


Bonnetterie hangers


ree

Niets is irritanter dan iets uit je kledingkast halen en dat het van de hanger glijdt en op de grond valt.


Daarom gebruik ik al jaren zogenaamde bonnetterie kledinghangers. Ideaal! Deze zijn namelijk bekleed met een laagje rubber zodat de kleding er niet vanaf kan glijden. Super fijn en super makkelijk.


Er zijn ook hangers te koop die een fluweelachtig laagje hebben. Die werken hetzelfde!




Kies de juiste hangerbreedte


ree

Heb je vaak de hangerafdruk in je shirt staan? Dan is de hanger met een extra breed uiteinde perfect. Kies wel de juiste hangerbreedte zodat het past bij de schouderlijn van je kledingstuk. Anders krijg je een afdruk van de hanger boven aan je schouder. En dat is jammer natuurlijk.










Waarom niet vouwen?


Misschien denk je wel, als je je shirts vouwt, dan heb je dit probleem helemaal niet. Dat klopt! Maar dan loopt je wel het risico dat de vouwlijnen in je shirt komen te zitten. Daarom heeft ophangen mijn voorkeur boven het vouwen en neerleggen van shirts en blouses.


Waar kun deze bonnetterie hangers kopen?

Bij JYSK of IKEA, maar ook via >>>winkelinrichter


Het is het behoud van je kleding



ree

Het is het waard om in een goede kledinghanger te investeren. Ten eerste voor het behoud van de vorm van je kleding. Ten tweede voor een opgeruimde en nette kledingkast (net als in een kledingwinkel!). Want al die verschillende hangers zorgen voor een onrustige blik in je kast waardoor het zelfs lastiger kan zijn dat ene kledingitem snel te vinden.


Heb jij ook een handige kledingkast-tip?

Ā 

ree
Laat het mij weten, dan kan ik het verder delen!











ree


Opmerkingen


bottom of page